Handlowiec do spraw artykułów rolnych

Miejsce pracy: Sieradz, Wojska Polskiego 136

Opis stanowiska:

  • obsługa klientów w zakresie sprzedaży hurtowej i detalicznej
  • doradztwo w zakresie rozwiązań asortymentowych (środki ochrony roślin, nawozy, materiał siewny i inne)
  • przygotowanie ofert handlowych, publikacji doradczych
  • ciągłe poszerzanie swej wiedzy
  • praca w siedzibie firmy lub w terenie
  • proces sprzedaży powinien być wsparty solidnym doradztwem rolniczym

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w branży rolniczej
  • doświadczenia w handlu
  • wykształcenia min. średniego, mile widziane rolnicze
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów, rzetelności
  • prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • umowę zlecenie na 3 miesiące, później umowa o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ciekawą pracę w młodym zespole

lub osobiście w siedzibie firmy, ul. Wojska Polskiego 136

Gościmy

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy Waszym partnerem, kompetentnym doradcą, firmą której możecie zaufać i powierzyć swoje plony

Skontaktuj się z nami