Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Aktualności


 
 Uwaga! Nowy punkt sprzedaży w Błaszkach. Zapraszamy!! Błaszki, ul.Przemysłowa 5, róg Sportowej, przy trasie na Błaszki, Kalinową. Tel. 43/678- 00-93

 
UWAGA !! Informujemy, że z dniem 29.11. 2011r. zmieniliśmy formę prawną spółki ze społki jawnej w spółkę z o.o.
NIP i REGON spółki pozostał bez zmian.
 
 
 NOWOŚCI W ASORTYMENCIE
 
działka wodne/ zraszacze do deszczowni QUASAR, SYNKRO, SENIOR, HIDRA. Broszury z opisem do pobrania w zakładce "nawodnienia".
 
pułapki do monitorowania nalotu śmietki kapuścianej. Pułapka jest dostępna w zestawach zawierających jeden wabik na śmietkę kapuścianą. Wabik pozostaje aktywny przez 4-10 dni w zależności od warunków pogodowych. W celu monitorowania populacji szkodnika przez cały sezon wegetacyjny należy dokupić 5-7 wabików zapachowych (w przypadku wczesnych odmian) lub 13-14 wabików zapachowych (w przypadku późnych odmian).
   
                    
 
W naszej ofercie posiadamy również pułapki na piętnówkę kapuścianą, owocówkę jabłkóweczkę, zwójkę siatkóweczkę oraz tablice lepne EKOLEP        
 
Środek do mycia i czyszczenia opryskiwacza. Preparat w formie proszku do rozpuszczania w wodzie. Preparat powoduje rozkład środków ochrony roślin, a jednocześnie dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranego emulgatora pozwala na skuteczne mycie całego opryskiwacza. Dawkowanie 100g na 100 l wody.  
 
                                                              


firma | oferta | aktualności | projekty unijne | porady | pogoda | kontakt
projektowanie stron łódzkie